Clan of Xymox

Clan of Xymox

Clan of Xymox

WHEN?
02.10.2021
WHEN
722 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
90 PLN - przedsprzedaż, 100 PLN - w dniu koncertu
Clan of Xymox

Czasówka:

19:00 - otwarcie klubu

20:30 - Clan of Xymox


CLAN OF XYMOX

Przenosimy koncert Clan of Xymox z Drizzly Grizzly do B90!

 

Ze względu na duże zainteresowanie sobotnim koncertem Clan of Xymox (2.10.2021), wraz z zespołem i jego managementem podjęliśmy decyzję o przeniesieniu nadchodzącego wydarzenia do klubu B90. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zadbać o bezpieczeństwo uczestników w związku z wciąż trwającą pandemią COVID-19, ale również mamy możliwość uruchomienia dodatkowej puli biletów na ten wieczór!

 

Wiemy, że wielu z Was wciąż wątpi w to, czy koncert się odbędzie. Rozumiemy Wasze obawy – żyliśmy z nimi wiele miesięcy – ale zapewniamy Was, że zgodnie z dzisiejszą informacją rządową o przedłużeniu obecnych obostrzeń do 31 października, możecie być pewni i spokojni, że nie ominie Was okazja, by zobaczyć legendę dark-wave’u na żywo. Jesteśmy podekscytowani, że właśnie w naszym klubie odbędzie się pierwszy koncert Clan of Xymox w Trójmieście! Zespół zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty – „Limbo”. 

 

W czasie koncertu do Waszej dyspozycji będzie nie tylko sala koncertowa na parterze, z barem, toaletami, szatnią i miejscami siedzącymi, ale również nasza nowość sezonu letniego: antresola, z której możecie wygodnie uczestniczyć w koncercie, z imponującym widokiem na scenę. Na piętrze również znajduje się bar, a także miejsca siedzące. 

 

Po koncercie zachęcamy do pozostania z nami – przez cały wieczór drzwi dzielące salę koncertową z klubem Drizzly Grizzly, w którym początkowo planowaliśmy organizację koncertu, będą stały dla Was otworem! Na miejscu klimat jak z Twin Peaks, muzyka z kaset magnetofonowych i jedyny w swoim rodzaju bar.

Oprócz B90 i Drizzly Grizzly, na Ulicy Elektryków tego wieczoru zapraszamy także do W4 Food Squat na Otwarcie Klubu W4! Na miejscu nie tylko będziecie mogli skosztować kraftowych, naturalnych trunków w takich miejscach jak Moja Wina, Nie Przelewki i Dystans, zjeść dobrą szamkę z Carmnika, House of Seitan, Łąka Baru, Nie/mięsnego, Panczo, Pizza Truck, ale także rozgrzać się na parkecie przy muzyce DEMUJA (hosted by Radek Cyman & ICI Colo). 

 

Do sprzedaży trafiła ograniczona pula biletów ogólnych dla osób nieposiadających Unijnego Certyfikatu Covid (UCC). Rozszerzyliśmy także liczbę tych, które przeznaczone są dla osób z UCC. Żeby kupić bilet z puli ogólnej, w polu „Liczba biletów dla osób posiadających Unijny Certyfikat Covid”, należy wpisać „0”. Jeżeli posiadacie UCC, wystarczy, że w wyżej wymienionym polu umieścicie liczbę biletów, w którą chcecie się zaopatrzyć („1”, „2” itd.). Będziecie mieli także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed koncertem, na bramce w klubie B90. 

Łapcie bilety tutaj: https://www.tickets.drizzlygrizzly.pl/pl/event/74/clan-of-xymox 

 

Czasówkę na wydarzenie podamy już niebawem. Śledźcie stronę wydarzenia na Facebooku oraz nasze social media. 

 

Do zobaczenia w sobotę na koncercie Clan of Xymox w klubie B90!

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.