[NEW DATE SOON] X Ambassadors

[NEW DATE SOON] X Ambassadors

[NEW DATE SOON] X Ambassadors

WHEN?
31.12.2022
WHEN
149 DAYS

TICKETS
120/140 zł
BUY TICKET
X Ambassadors

X AMBASSADORS

 

X Ambassadors w Polsce: Nowe terminy koncertów wkrótce


W związku z tymczasowymi utrudnieniami w organizacji koncertów w niektórych regionach Europy, management X Ambassadors podjął decyzję o przesunięciu marcowej trasy zespołu.


Przedsprzedaż biletów została wstrzymana do ogłoszenia nowych dat koncertów.

 

Wszystkie zakupione bilety pozostają ważne!


WYMIANA:


Bilety można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.


W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z  adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. 

 

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.


Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.


Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione w bileterii B90, proszone są o wysłanie niezbędnych danych do przeprowadzenia zwrotów (imię i nazwisko + e-mail + nr zamówienia) na: kontakt@b90.pl. 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.