Tides From Nebula + Yantra, Wishlake

Tides From Nebula + Yantra, Wishlake

Tides From Nebula + Yantra, Wishlake

WHEN?
11.11.2022
WHEN
391 DAYS

START

19:00 - bramka

CONCERT

19:20 - 20:00 - WISHLAKE
20:10 - 20:50 - YANTRA
21:20 - 22:50 - Tides From Nebula

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
70/80/90 PLN
BUY TICKET
Tides From Nebula + Yantra, Wishlake

Tides From Nebula + Yantra, Wishlake

 

Tides From Nebula wracają po 3 latach wydawniczej ciszy. Po bardzo trudnym dla wszystkich okresie zespół otrzepał się, zakasał rękawy i już tej jesieni wróci z dwoma nowymi singlami oraz serią koncertów w całej Polsce. Odświeżony set, wielka determinacja i głód grania sprawi, że będą to niezapomniane wieczory dla wszystkich fanów nieoczywistych dźwięków. 

 

Już 11 listopada będziecie mieli okazję zobaczyć zespół na żywo w klubie B90. W roli supportu zagrają: YANTRA oraz WISHLAKE.

 

TIDES FROM NEBULA (Polska) post rock, rock progresywny:
Zespół powstał w 2008 roku, a już może pochwalić się spektakularnymi sukcesami. Album ‘aura’ został wydany w marcu 2009 i od razu został bardzo entuzjastycznie odebrany w kraju i zagranicą. Grupa w mgnieniu oka stał się najważniejszym polskim zespołem post-rockowym i jednym z najlepszych „towarów eksportowych” w Polsce. Tides from Nebula grali między innymi w Niemczech, Belgii, Francji, Austrii.
 

WISHLAKE
Jednoosobowy projekt stworzony przez producenta, wokalistę, kompozytora, a także pianistę w nagradzanym trójmieskim zespole Quantum Trio. Jego koncerty to mieszanka wrażliwości, brzmienia fortepianu, elektronicznych beatów i przenikającego wokalu. Grał m.in. na Open'er Festival, Spring Break, Co Jest Grane. 

 

YANTRA 

Niby eksperymentalnie, ale wciąż brzmi jak piosenki. Odrobina stonera ze sporą dawką psychodelii. Momentami oniryczno-orientalnie, momentami energetycznie i szybko, czasami jedno i drugie.

"Yantra lubi głęboko grzebać w emocjach, wyciągając je poprzez zawodowe podejście do materializowania soczystych brzmień gitarowych, wykraczających poza określony styl." Między Uchem a Mózgiem

Do tego tripa lepiej nie zapinać pasów.


Kiedy: 11 listopada (piątek) 2022
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Organizator: B90

 

 

 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.