SUPERNOVA: KAMP! - Live!

SUPERNOVA: KAMP! - Live!

SUPERNOVA: KAMP! - Live!

WHEN?
17.09.2021
WHEN
811 DAYS

TICKETS
FREE DO 22:00 | 20 PLN PO 22:00
SUPERNOVA: KAMP! - Live!

SUPERNOVA: KAMP! - Live!

Galaktyczna twierdza B90 rozkręca się z prędkością światła. W piątek zapraszamy Was na specjalny koncert nocny KAMP! Artyści pojawią się na scenie o 00:00. Przed i po o właściwy vibe zadba projekt ICI COLO. Do dyspozycji oczywiści oddajemy Wam jak co tydzień wszystkie przestrzenie kompleksu Elektryków.
 

WSTĘP FREE DO 22:00 | 20 PLN PO 22:00 | 18+
 

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który swoją karierę rozpoczął niemal 10 lat temu. Od początku tworzą go producenci: Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski, odpowiedzialny również za wokal. W swojej twórczości Kamp! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach, niemniej romans z elektronicznym popem uznają za zamknięty. Swoich korzeni szukają w techno i to jest kierunek, którego możemy się spodziewać w nowej odsłonie koncertowej.

SUPERNOVA Elektryków nareszcie wybuchła by świecić pełnym blaskiem aż do końca września! Ładujcie akumulatory, zabierajcie ulubionych kosmitów i wpadajcie do nas! 
 

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM! 
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, w kompleksie SQUARE przez cały czas trwania wydarzenia znajdować się będzie nie więcej niż 1 osoba na 5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników. Zachowaj dystans min. 1,5m od innych osób. Jeśli znajdziesz się w pomieszczeniu, zakryj usta i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk

 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.