Son Lux

Son Lux

Son Lux

WHEN?
02.03.2023
145 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us

Facebook event page
TICKETS
od 109 PLN

Son Lux

 

Son Lux wracają do Polski na 3 koncerty! Kraków, Gdańsk i Warszawa na trasie.

Jeden z najważniejszych składów współczesnej sceny elektronicznej, przełamujący schematy i inspirujący artystów na całym świecie zespół Son Lux wróci w 2023 roku do Polski! Twórcy hitów “Easy”, “Lost It To Trying”, a także soundtracku do przebojowego filmu “Wszystko, Wszędzie, Naraz” zagrają 2 marca w naszym klubie. 

Mało jest zespołów z kręgu muzyki alternatywnej, które wywołują w Polsce tak duże zainteresowanie jak założony w Nowym Jorku skład Son Lux. Projekt zawiązany przez Ryana Lottę okrzyknięty został rewelacją już od debiutu w 2008 roku. Największą sławę i wstęp na główne sceny najpotężniejszych światowych festiwali dał im jednak wydany w 2013 roku krążek “Lanterns”, a także jego następca “Bones”, które to do dziś uważane są za absolutne klasyki awangardowej elektroniki. 

Nieszablonowe podejście do kompozycji, z którego słynie Son Lux, można odnaleźć również na soundtrackach filmowych, autorstwa tego trio. Najnowszy z nich, skomponowany do filmu “Wszystko, Wszędzie, Naraz” zawiera niesamowitą listę muzycznych gości (jak choćby Mitski, David Byrne, André 3000 czy Randy Newman) i zbiera genialne recenzje zarówno od krytyków jak i widzów oraz słuchaczy na całym świecie.

Son Lux będzie można usłyszeć na żywo już w marcu 2023. Muzycy odwiedzą kolejno klub Studio w Krakowie (1.03), B90 w Gdańsku (2.03) i Progresję w Warszawie (3.03). Bilety na te koncerty znajdziecie na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz we wszystkich Empikach. 
Bilety w cenach zaczynających się od 109 złotych trafią do sprzedaży już w środę, 17 sierpnia.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.