Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

WHEN?
23.07.2022
65 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us

Facebook event page
TICKETS
119/129/150 PLN

Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

 

Zapraszamy na koncert Paradise Lost, który odbędzie się w naszym klubie 23 lipca 2022! To jeden z trzech koncertów zespołu zaplanowanych w Polsce i organizowanych przez Knock Out Productions: wcześniej grupa wystąpi 21 lipca w krakowskim HYPE PARKu oraz 22 lipca na Scenie Letniej klubu Progresja.

 

Paradise Lost wykona kultowy album "Draconian Times" w całości, a set uzupełni o największe hity swojej prawie czterdziestoletniej kariery!

 

PARADISE LOST (doom metal, death metal (early years), gothic metal):
Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie.

 

Organizator | Host:
Knock Out Productions


Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.