Octopus Film Festival 2021

Octopus Film Festival 2021

Octopus Film Festival 2021

WHEN? FROM
03.08.2021
WHEN
790 DAYS

TICKETS

Octopus Film Festival 2021

Octopus Film Festival powraca do Gdańska na czwartą edycję, by zaoferować żądnym przygód widzom sześć dni wypełnionych po brzegi najciekawszym i najlepszym kinem gatunkowym z całego świata!

Zgodnie ze złotą zasadą sequeli ta edycja będzie jeszcze większa i bardziej szalona niż poprzednie (ale spokojnie, nie lecimy jeszcze w kosmos). Znany z pierwszych trzech edycji cykl Nowe Kino Gatunkowe w tym roku będzie już po prostu Konkursem Głównym. Zobaczycie w nim tytuły, które nie były wcześniej prezentowane stacjonarnie w Polsce. I będziecie mogli wybrać, który z nich otrzyma główną nagrodę.

W żadnym wypadku nie rezygnujemy jednak z tego, co świadczy o wyjątkowości Octopusa. Retrospektywy i sekcje specjalne będą się odbywały na Ulicy Elektryków, a program uzupełnią spotkania z gośćmi i wyjątkowe, rozsiane po całym mieście pokazy specjalne, w przypadku których miejsce projekcji koresponduje z gatunkiem i fabułą wyświetlanego filmu.

Wszystko to sprawi, że po długich miesiącach męczących lockdownów Octopus przypomni Wam, na czym polega prawdziwa magia kina.

BILETY: https://tiny.pl/9mcwh
PROGRAM FESTIWALU: https://octopusfilmfestival.com/program/
Instagram: https://www.instagram.com/octopusfestival/

Organizator: Velvet Spoon

Mecenat: Miasto Gdańsk, Samorząd Województwa Pomorskiego, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Partnerzy: B90, Ulica Elektryków, Plenum, Luks Sfera, Crane Agency, Stocznia Cesarska, SCG Stocznia Centrum Gdańsk, Eurotrend Systemy Audiowizualne, Epson, GoOut, IBB Hotel Długi Targ, Entclick.com, Multikino

Patroni medialni: Filmweb, naEKRANIE.pl, Filmawka, film.org.pl, KINO, Czasopismo EKRANy, Watching Closely, SpoilerMaster - Podcast do słuchania po seansie, Sfilmowani, Po napisach, Brody z kosmosu, Kinomisja Pulp Zone, Wirtualna Polska, Co Jest Grane24, Wyborcza.pl Trójmiasto, Trojmiasto.pl

Autorką identyfikacji wizualnej festiwalu jest Ada Zielińska.

 

 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.