Morbidfest 2022: I Am Morbid, Belphegor, Hate

Morbidfest 2022: I Am Morbid, Belphegor, Hate

Morbidfest 2022: I Am Morbid, Belphegor, Hate

WHEN?
31.03.2022
WHEN
616 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
110-130 PLN
Morbidfest 2022: I Am Morbid, Belphegor, Hate

Morbidfest 2022: I Am Morbid, Belphegor, Hate, Critical Mess

Left Hand Sounds i Black Silesia Productions prezentują Morbidfest 2022!
Do Polski powraca David Vincent z zespołem, aby uczcić 30 rocznicę wydania „Blessed Are The Sick” i zaprezentować tę płytę na żywo w całości!


Pandemia daje nadal w kość, szczególnie branży koncertowej. W związku z tym management zdecydował o zmianie składu trasy. Do ikony death metalu dołączają austriacki Belphegor i polski Hate! Daty koncertów bez zmian! szykujcie się na wspólne świętowanie trzydziestolecia jednej z najważniejszych płyt w historii Śmierć Metalu!

 

Koncerty otworzy niemiecka formacja death-metalowa Critical Mess, na froncie której stoi obdarzona piekielnie mocnym głosem Britta Görtz.


31 III 2022
Gdańsk, Klub B90
bilety: 110zł (przedsprzedaż), 130zł (w dniu koncertu) dostępne w Ticketos.pl
organizator: Left Hand Sounds

I Am Morbid

I Am Morbid - projekt powołany do życia przez oryginalnego frontmana Morbid Angel - Davida Vincenta; którego głównym założeniem jest kontynuacja ścieżki obranej przez gigantów death metalu w połowie lat 80’. Tym razem zespół zawita do nas prezentując w całości jedną z podwalin gatunku - „Blessed Are the Sick” oraz klasyczne utwory Morbid Angel z wczesnych płyt.

I Am Morbid
Belphegor

BELPHEGOR

Belphegor - austriacka maszyna black/death metal od ponad ćwierćwiecza konsekwentnie podąża ścieżką bezkompromisowych blastów i obrazoburczej energii, a albumy “Blutsabbath” czy “Lucifer Incestus” weszły do kanonu ekstremalnej muzyki. Ich dyskografię zamyka “Totenritual” z 2017 roku. Czy na żywo zaprezentują Rytuał Śmierci? Zapewne!

HATE

Hate - warszawska formacja ATF Sinnera kroczy ścieżką Kaina od trzech dekad, ciągle ewoluując. Ich korzenie to oczywiście amerykański death metal, ze wskazaniem na Florydę, ale z czasem w twórczości zespołu pojawiły się elementy black metalu i pogańskiego szamaństwa. Najnowszy album “Rugia” to idealne wyważenie obu gatunków, co tylko potwierdzają entuzjastyczne recenzje i reakcje fanów!

Hate

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.