Me And That Man + Dance Like Dynamite + Mùlk

Me And That Man + Dance Like Dynamite + Mùlk

Me And That Man + Dance Like Dynamite + Mùlk

WHEN?
29.08.2021
WHEN
764 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
75-95 PLN
Me And That Man

Me And That Man

Adam Nergal Darski i John Porter ponownie zagrają razem!


Po 3 letniej przerwie zespół Me And That Man wystąpi ponownie z Johnem Porterem w składzie na kilkunastu letnich koncertach w całej Polsce. To z pewnością będzie jedno z najgorętszych wydarzeń na letnich scenach muzycznych.

 

Koncert odbędzie się 29.08.2021 w odnowionym klubie B90 (ul. Elektryków, Stocznia Gdańska).


Sprzedaż biletów ruszy 4.05.2021 o godzinie 10:00 na https://tickets.b90.pl/
I pula – 75 zł
II pula – 85 zł
III pula – 95 zł

Me And The Man

Me and That Man to zespół, który powstał z inicjatywy lidera Behemoth, Adama Nergala Darskiego. Krytycy określają ich muzykę jako połączenie rocka, mrocznego bluesa, folku i country. Grupa powstała w 2016 roku. Debiutancki album formacji nosił tytuł „Songs of Love and Death” i ukazał się 24 marca 2017 roku nakładem brytyjskiej wytwórni Cooking Vinyl. 


W marcu 2020 zespół wydał druga płytę „New Man, New Songs, Same Shit vol.I” na której pojawiło się wiele znanych osobistości ze świata muzyki ( m.in. Corey Taylor, Jorgen Munkeby, Niklas Kvarforth, Ihsahn, Jerome Reuter, Sivert Hoyen). 


Adam Nergal Darski określił M&TM jako nowy ekscytujący etap w swoim życiu, który buduje most pomiędzy dwoma światami: ekstremalną sceną z której się wywodzi i zupełnie nowym obszarem, pełnym cieni i znaków zapytania. Muzykę M&TM opisał jako rodzaj wędrówki, podczas której  człowiek staje twarzą w twarz ze swoimi demonami. Twórczość Me And That Man pokazuje, że Nergal posiada niebywałą umiejętność dostosowania swojego mocnego, radykalnego przekazu do każdego gatunku muzycznego i że świetnie się w każdym z tych gatunków odnajduje. A przecież blues nazywany jest muzyką diabła…

 

https://www.facebook.com/meandthatman/ 
https://www.instagram.com/meandthatman/ 
https://www.youtube.com/meandthatman 
www.meandthatman.com 

 

Me And That Man

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.