ILLUSION + Flapjack

ILLUSION + Flapjack

ILLUSION + Flapjack

WHEN?
24.02.2023
WHEN
81 DAYS

START

18:00 - bramka 

CONCERT

19:00 - start koncertów

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
ILLUSION + gość specjalny Flapjack

ILLUSION + gość specjalny Flapjack

Finał trasy 30-lecie - ILLUSION

 

Galicja Productions zaprasza na finał trasy koncertowej odbywającej się z okazji 30-lecia grupy ILLUSION. Gościem specjalnym będzie grupa Flapjack!
Impreza finałowa odbędzie się 24 lutego 2023 w klubie B90 w Gdańsku.
ILLUSION to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Jego początek datuje się na 1992 rok. Wówczas zespół stworzyli w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz "Lipa" Lipnicki, Jerzy "Jerry" Rutkowski oraz Paweł Herbasch. Pierwszy koncert grupy odbył się w lutym 1992 w Gdańsku. Jeszcze w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. I w takim właśnie oryginalnym składzie grupa funkcjonuje do dziś. Debiutancka płyta Illusion trafiła na sklepowe półki w 1993 rolku. Na krążku jako gości można było usłyszeć też wokalistę Grzegorza "Guzika" Guzińskiego (Ndingue, Red Rooster, później Flapjack) oraz gitarzysta Janusz Sokołowski (eks-Apteka).


BILETY TRADYCYJNE:
Sieć sklepów EMPIK i MEDIA MARKT w całej Polsce

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.