DakhaBrakha

DakhaBrakha

DakhaBrakha

WHEN?
21.11.2022
WHEN
381 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
119 PLN
DakhaBrakha

DakhaBrakha

 

Po fenomenalnym występie na Open’erze, DakhaBrakha wracają triumfalnie do naszego kraju na trasę klubową! 

 

Zespół zagra w naszym klubie już 21 listopada! Znany z wyjątkowych show, kwartet odwiedzi również: warszawski klub Progresja, poznańskie Centrum Kultury Zamek, Zaklęte Rewiry we Wrocławiu, a na koniec krakowski Hype Park. 

 

DakhaBrakha:

Jeden z najbardziej ekscytujących zespołów Ukrainy jak i też całej Europy wschodniej. Ich absolutnie wyjątkowy styl, nazywany przez samych artystów “etno chaosem” łączy w sobie wpływy tradycyjnych ukraińskich pieśni ludowych z eksperymentalnymi improwizacjami, których korzeni można szukać od Afryki po Australię. Koncert DakhaBrakha to inspirujący, nieoczywisty performance, który zapada w pamięci na bardzo długo. Nie bez przesady nazywani są najbardziej rozpoznawalnymi ambasadorami kultury Ukrainy na świecie. Grali już przecież zarówno w potężnych salach koncertowych Europy, Azji i obu Ameryk, jak i na największych festiwalach muzyki popularnej, na czele z legendarnym Glastonbury, zaś nagrania video ze studia błyskawicznie stają się viralami. Wyjątkowość muzyki DakhaBrakha płynie z autentyczności i siły przekazu uzyskanej dzięki pozornie prostym środkom. Tradycyjne instrumentarium w połączeniu z poruszającymi wokalami artystów tworzy spektakl, których pochłania słuchacza w całości. 

 

Bilety (119 zł) kupisz od środy, 6 lipca na: fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl i w Empikach.

 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.